Kompleksowa naprawa

Naprawa Twojego narzędzia w Serwisie Centralnym Festool.

Kompleksowa naprawa

Przegląd generalny i 12-sto miesięczna gwarancja na zakres wykonanych prac. Narzędzie błyskawicznie wraca w Twoje ręce i jest gotowe do pracy. Nie tylko naprawiamy narzędzia, ale także konserwujemy je, testujemy i regulujemy. Korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia, profesjonaliści z naszego serwisu sumiennie i szybko zajmą się Twoim narzędziem. W ramach Gwarancji all-inclusive naprawy przeprowadzane są bezpłatnie przez pierwsze trzy lata.1

Zlecenie naprawy online
 • Kompleksowa naprawa Festool

  Szczegóły kompleksowej naprawy

  Informacje na temat zlecania i realizacji naprawy. Więcej informacji
 • Części zamienne

  Części zamienne

  Wskazówki i informacje dotyczące części zamiennych. Więcej informacji
 • Szerokie know-how

  Zlecanie naprawy

  Profesjonaliści z naszego serwisu zajmą się Twoim narzędziem, tak aby szybko znalazło się z powrotem w Twoich rękach i było gotowe do użytku. Zlecanie naprawy

Korzyści z kompleksowej naprawy w Festool

Dlaczego w razie usterki Twoje narzędzie trafi u nas w dobre ręce.

 • Naprawy łatwo i szybko

  Łatwo i szybko

  Korzystając z konta MyFestool możesz zlecać nam naprawy online przez całą dobę. Bezpłatnie odbierzemy od Ciebie narzędzie i dostarczymy je po naprawie. W naszym warsztacie realizujemy naprawy z reguły w ciągu 24 godzin. Będziemy Cię na bieżąco informować o aktualnym statusie Twojej naprawy za pośrednictwem e-mail lub SMS.
 • Szerokie know-how

  Szerokie know-how

  Zatrudniamy kompetentnych techników serwisu, którzy przeprowadzają naprawy w sposób profesjonalny i precyzyjny. Dysponujemy specjalistycznym warsztatem, w związku z czym możemy zagwarantować najwyższy poziom realizowanych napraw. Oczywiście wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części zamienne. Są one dostępne od ręki.
 • test bezpieczeństwa elektrycznego

  Więcej niż naprawa

  Twoje narzędzie zostanie dokładnie sprawdzone i opuści nasz warsztat w nienagannym stanie. W ramach naprawy przeprowadzamy również test bezpieczeństwa elektrycznego zgodnie z DGUV/VDE, co potwierdzamy odpowiednim certyfikatem.

Rzut oka na warsztat Festool

 1. Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/warunki.