Dołącz do drużyny Festool  

Szukasz czegoś więcej niż samej pracy? 
Rozpocznij swoją karierę w szybko rozwijającej się firmie, która doceni Twoją ciężką pracę, zaangażowanie i entuzjazm.

Jesteśmy dobrze prosperującym przedsiębiorstwem rodzinnym i atrakcyjnym pracodawcą, funkcjonującym na rynku już ponad 90 lat, w Polsce jesteśmy obecni od 30 lat. Oferujemy pracę na ciekawych stanowiskach w międzynarodowej i innowacyjnej firmie. Zapraszamy osoby, które chcą wspólnie kreować rzeczywistość i umacniać pozycję Festool na rynku wraz z pozostałymi 3000 pracowników firmy w 58 krajach na całym świecie. Zapewniamy bardzo dobre warunki, promujemy nowe pomysły i zachęcamy do osiągania wyników na wysokim poziomie, co decyduje o naszej wyjątkowości. Naszym celem jest pomaganie profesjonalnym rzemieślnikom w osiąganiu sukcesów oraz tworzenie rozwiązań, które spełniają najwyższe wymagania klientów.


Festool Polska Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą, która stanowi część rodzinnego przedsiębiorstwa, dlatego stawiamy na rozwój pracowników, a jednocześnie dbamy o przestrzeń na życie osobiste. Nasza kultura organizacyjna tworzona jest przez ponad 40 zatrudnionych osób, dla których praca i pasja to obszary, które z sukcesem można łączyć.

Oferujemy na polskim rynku profesjonalne elektronarzędzia oraz akcesoria, dzięki którym praca naszych klientów jest łatwiejsza, wydajniejsza i bardziej satysfakcjonująca. Skupiamy się na profesjonalnej i kompleksowej obsłudze, dlatego poza ścisłą współpracą z naszymi dystrybutorami, oferujemy również fachowy serwis narzędzi Festool oraz praktyczne szkolenia prowadzone przez naszą doświadczoną kadrę trenerską.

Kilka faktów o Festool Polska:

1992 - Swoją działalność w Polsce rozpoczyna FESTO Tooltechnic 

1994 - Powstaje biuro na ulicy Robotniczej w Warszawie

1996 - Zmiana siedziby biura na Janki koło Warszawy

2000 - Powstaje niezależna firma o nazwie Tooltechnic Systems Polska

2013 - Oficjalna zmiana nazwy na Festool Polska

2013 - Przeprowadzka do pierwszego niezależnego biura w Sokołowie koło Warszawy, w którym obecnie mieści się nasza firma.

  Co oferujemy

  Dodatki oferowane przez Festool

  Dodatki

  Podstawą sukcesu są zawsze ludzie, a nasi pracownicy są dla nas najważniejsi. Jesteśmy firmą rodzinną, więc jest to dla nas oczywiste. Tylko wykwalifikowani i zmotywowani pracownicy lubią przychodzić do pracy, pasjonują się tym, co robią, są aktywni na co dzień i dają z siebie wszystko, co najlepsze dla firmy, a tym samym dla naszych klientów.

   

  W Festool Polska dążymy do osiągnięcia równowagi między życiem zawodowym, a prywatnym naszych pracowników. Nasza firma oferuje następujące dodatki:  

  - prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie dla pracowników wraz z  możliwością rozszerzenia ubezpieczeń dla członków rodzin na preferencyjnych warunkach

  - nagrody jubileuszowe

  - zniżki pracownicze na zakup narzędzi

  - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  - elastyczny czas pracy

  - imprezy integracyjne

  - dostawę owoców do biura

   

  Dodatki oferowane przez Festool

  Kariera w Festool

  Poszukujemy profesjonalistów osiągających wyniki w swojej pracy, którzy pasjonują się narzędziami tak samo jak my. Specjalizujemy się w następujących obszarach: 

   

  • Sprzedaż
  • Marketing
  • Finanse/ Administracja
  • HR
  • Obsługa klienta
  • Obsługa posprzedażowa
  • Logistyka

  Jeśli możesz zaoferować zaangażowanie, kreatywność, ducha zespołowego i pasję do pracy, to jesteśmy właściwą firmą dla Ciebie!

  Dołącz do rodzinnego przedsiębiorstwa Festool, aby poznać i uczestniczyć w tworzeniu i produkcji najlepszych elektronarzędzi na świecie.

  Aktualnie prowadzone rekrutacje

  Obecnie nie prowadzimy rekrutacji

  Jak zgłosić swoją kandydaturę

  Wystarczy przesłać zgłoszenie pocztą tradycyjną lub elektroniczną na adres:


  Dział HR

  Sokołów, ul. Sokołowska 47a

  05-806 Komorów, Gmina Michałowice

  Telefon +48 (22) 122 74 00

  E-mail: HR-PL@tts-company.com

  Dołącz do naszego zespołu

  Czy chciałbyś dołączyć do rodziny Festool? Nie wahaj się i wyślij zgłoszenie na adres HR-PL@tts-company.com. Czekamy!
  Skontaktuj się z nami

  Bądź z nami na bieżąco! 

  • Media społecznościowe Festool

   Media społecznościowe

   Dowiedz się więcej o Festool odwiedzając nas na Facebooku, Instagramie i Youtube. Więcej informacji