Gwarancja all-inclusive 

Twoja dodatkowa korzyść

Gwarancja all-inclusive.

Skorzystaj z szerokich możliwości usług serwisowych naszej Gwarancji all-inclusive. Po rejestracji online w ciągu 30 dni od zakupu, Twoje nowe narzędzie jest w pełni zabezpieczone przez pierwsze trzy lata.     A Ty możesz się skoncentrować na tym, co ważne: na swojej pracy.1

Zarejestruj teraz swoje narzędzie
 • Bezpłatna kompleksowa naprawa.

  Bezpłatna kompleksowa naprawa.

  Szybko, dokładnie I bezpłatnie przez pierwsze trzy lata. Wymieniamy nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji jak i uszkodzone baterie czy ładowarki.2

 • Wymiana w przypadku kradzieży.

  Skradzione narzędzie zastępujemy nowym w ciągu pierwszych trzech lat od jego nabycia. Od Ciebie wymagamy jedynie niewielkiego wkładu własnego.
  Zastąpienie skradzionego narzędzia
 • Oryginalne części zamienne gwarantowane.

  Oryginalne części zamienne gwarantowane.

  Każda część zamienna jest dostępna przez co najmniej 10 lat. W przeciwnym razie otrzymasz bezpłatnie nowe narzędzie.
 • Zwrot pieniędzy.

  Jeśli nie jesteś w 100 % przekonany do swojej decyzji zakupowej, na zwrot narzędzia masz 15 dni od daty zakupu.
  Zwrot pieniędzy
 1. Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich narzędzi Festool, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki Gwarancji Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/warunki.
 2. “Bezpłatna kompleksowa naprawa” dotyczy również akumulatorów oraz ładowarek, ale nie dotyczy uszkodzeń materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia. Narzędzia które zostały samodzielnie rozmontowane albo uszkodzone przez niewłaściwe użycie bądź też z powodu korzystania z nieoryginalnych części zamiennych czy też stosowane w seryjnej produkcji powodującej nadmierne zużycie nie zostaną naprawione w ramach Gwarancji All-inclusive.