Bezpłatna kompleksowa naprawa.

Ochrona przed kosztami napraw.

Nasz serwis o najwyższym światowym standardzie: szybko, dokładnie i bezpłatnie przez trzy lata. Wymienimy nawet części zużywające się podczas standardowej eksploatacji, takie jak szczotki, łożyska czy uszczelki. Wszystko to bezpłatnie! Nawet akumulatory i ładowarki są objęte gwarancją.1 To oznacza 100% pewności przy zerowych kosztach. 

Jak możesz skorzystać z tej usługi?

 • Zarejestruj swoje nowe narzędzie do Gwarancji all-inclusive w ciągu 30 dni od zakupu.
 • W przypadku, kiedy konieczne będzie skorzystanie z gwarancji, złóż zlecenie naprawy online i wyślij narzędzie do naprawy.

Dzięki naszemu zleceniu naprawy online możesz to zrobić bardzo łatwo i szybko.

Warunki Gwarancji all-inclusive można znaleźć tu:

 • Gwarancja all-inclusive

  Rejestracja narzędzia do Gwarancji all-inclusive

  Skorzystaj z naszych kompleksowych usług. Zarejestruj narzędzie i zapewnij mu pełną ochronę przez pierwsze trzy lata, tak abyś mógł skoncentrować się na tym, co najważniejsze: na swojej pracy. Zarejestruj teraz swoje narzędzie
 • FAQ

  Najczęściej zadawane pytania - FAQ

  Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące Gwarancji lub kompleksowej naprawy znajdziesz w FAQ  Więcej informacji
 • Aplikacja Festool Work

  Narzędzia i usługi w sieci

  Zarejestruj nowe narzędzia w Gwarancji all-inclusive i połącz akumulatory Bluetooth®. Więcej informacji
 1. “Bezpłatna kompleksowa naprawa” dotyczy również akumulatorów oraz ładowarek, ale nie dotyczy uszkodzeń materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia. Narzędzia które zostały samodzielnie rozmontowane albo uszkodzone przez niewłaściwe użycie bądź też z powodu korzystania z nieoryginalnych części zamiennych czy też stosowane w seryjnej produkcji powodującej nadmierne zużycie nie zostaną naprawione w ramach Gwarancji All-inclusive.