Typowe dla Festool

Wieloletnie użytkowanie narzędzi? To typowe dla Festool, dlatego rzemieślnicy ufają niezawodności i trwałości produktów Festool.
- Wybierz -

Wysokie wymagania

Dobre to dla nas zawsze za mało

Wymagania perfekcyjnego wykonania i najwyższej jakości elektronarzędzi. To typowe dla Festool. Jest to również typowe dla naszego regionu pełnego liderów w branży, u których niemieckie zacięcie do majsterkowania, lokalna przynależność i przywiązywanie wagi do wysokiej jakości sprawiają, że oferują oni wyjątkowe produkty i usługi.Wysokie wymagania

Przedsiębiorstwo rodzinne

Tradycja zobowiązuje. Rodzina łączy.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne dbamy o odpowiednią kulturę organizacyjną. Kładziemy nacisk na przynależność do regionu, wysokie wymagania, długofalowy sukces, uznanie naszych pracowników i silne poczucie przynależności do firmy. Każdy z 2 700 naszych pracowników jest członkiem rodziny Festool.

Na zdjęciu po lewej: Barbara Austel, wspólniczka i wnuczka założyciela przedsiębiorstwa, Gottlieba Stolla

Przedsiębiorstwo rodzinne Festool

Doradztwo w zakresie zastosowań

Rozumiemy wasze potrzeby w najdrobniejszych szczegółach.

Nasze narzędzia powstają w oparciu o doświadczenia rzemieślników dlatego są one dostosowane do Twoich wymagań. Ergonomiczne, lekkie, łatwe w obsłudze, bardzo wytrzymałe i niezawodne. To wszystko sprawia, że praca nimi staje się lżejsza, odbywa się szybciej i to się bardzo opłaca. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych zastosowań skontaktuj się z naszym doradcą technicznym.

 

Twój doradca

Wyspecjalizowany

Narzędzia spełniające najwyższe wymagania

Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz lakierowania pojazdów. Na tych dziedzinach znamy się doskonale. W związku z tym nasze narzędzia, nasze wyposażenie i nasz serwis są doskonale dopasowane do Twoich wymagań. Wymagań ambitnego profesjonalisty w swoim fachu.

Nasze zakresy zastosowań

SERWIS Festool

Jakość bez kompromisów
Bezpośredni, praktyczny i kompleksowy serwis dla Ciebie i Twojego narzędzia. Oprócz doskonałych narzędzi oferujemy również wyjątkowej jakości usługi. Robimy wszystko dla Twojej satysfakcji i budowania zaufania do Festool. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony.
Więcej informacji

Ochrona środowiska

Nasza odpowiedzialność za środowisko

Nieodłączną częścią wartości przyświecających Festool jest dbałość o ochronę środowiska.Ochrona środowiska
 • Historia firmy

  Jesteśmy dumni z naszej 90-letniej historii. Jednocześnie patrzymy w przyszłość i ciągle rozwijamy się w globalnej rzeczywistości, która scala i zbliża nasz świat.

  Więcej
 • Zakresy zastosowań

  Zakresy zastosowań

  Festool to specjalista w dziedzinie budownictwa drewnianego, prac stolarskich, malarskich i renowacyjnych oraz przygotowania perfekcyjnych powierzchni.  

  Zakresy zastosowań
 • Festool Group Jobs

  Praca i kariera

  Praca w Festool Polska? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

  Więcej informacji