Na całym świecie jak w domu: nasze siedziby

Sokołów

Siedziba Festool w Polsce
W Sokołowie pod Warszawą mieści się nasz dział Sprzedaży, Marketingu, Księgowość oraz Serwis i Logistyka. Tu pod okiem naszego trenera odbywają się również szkolenia z nowości produktowych  jak i zastosowań. To miejsce gdzie spotykają się opiekunowie regionów i doradcy techniczni odpowiedzialni za prezentacje produktowe w Polsce.

Do mapki dojazdu

Wendlingen 

Centralna siedziba Festool w Niemczech
W siedzibie głównej w Wendlingen pracuje  blisko 600 pracowników w dziale badań, projektów, jakości, doświadczeń, sprzedaży i dystrybucji. W Wendlingen znajduje się również nasze centrum logistyczne.
   
Do mapki dojazdu

Zakład Neidlingen

Produkcja ukoronowana nagrodami
Nasze miejsce produkcji w Neidlingen leży u podnóży Jury Szwabskiej. Jest ono nie tylko otoczone rajskim krajobrazem, ale i służy jako wzór dla wszystkich naszych fabryk. Fabryka została już wielokrotnie wyróżniona tytułem "Fabryka Roku".
  
Do mapki dojazdu

Fabryka w Illertissen

Produkcja naszych odkurzaczy mobilnych 

Nieważne, czy chodzi o kurz domowy, pyły palne czy szkodliwe dla zdrowia: odkurzacze mobilne CLEANTEC Festool dbają o czystość - w powietrzu i w miejscu pracy. A projektowane i produkowane są przez grupę ponad stu pracowników w naszej fabryce w Illertissen w niemieckiej Bawarii. Festool jest tym samym jedynym producentem elektronarzędzi na świecie, który sam projektuje i produkuje swoje odkurzacze.

Więcej informacji

Festool na świecie

Liczne spółki w różnych krajach tworzą światową sieć
Od Lebanon aż po Auckland: tutaj znajdziesz więcej informacjo o naszych siedzibach na całym świecie.
Festool International