Roadshow 2018

Lepiej pracować z systemem. Perfekcja w każdym szczególe

Pełen pakiet nowych pomysłów

Przetestuj nasze produkty na żywo na miejscu. Na pewno będziesz pod wrażeniem. Odkryj Festool Roadshow 2018.

 • Testuj nasze produkty. Zadawaj pytania. Odkrywaj

  Odkryj szeroką gamę narzędzi Festool, a także szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym praca z narzędziami Festool jest jeszcze bardziej satysfakcjonująca i wydajna. Testuj nasze produkty na żywo, z wyraźnym zaleceniem: PROSZĘ dotykać! Zadawaj pytania dotyczące produktów lub aplikacji, które są dla Ciebie istotne. Nasi specjaliści będą służyć radą i pomocą.

 • Nowości produktowe

  Masz szansę na zapoznanie się z naszymi innowacjami oraz przetestownie każdego produktu osobno. Odkryj nasze pomysły, które zostały zaprojektowane z myślą o Twojej pracy. Test to doświadczenie, które da Ci pewność, że właśnie ten produkt jest dla Ciebie. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i podzielą się wiedzą dotyczącą specjalnych zastosowań.

 • Bądź z nami

  Bądź z nami, kiedy wypełniona po brzegi produktami i pomysłami nasza pokazowa ciężarówka Road-Truck zatrzyma się podczas swojej podroży po Europie dokładnie pod Twoimi drzwiami. Przy odrobinie szczęścia, do domu możesz wrócić bogatszy nie tylko o wiedzę ale i o jedną z atrakcyjnych nagród, które również w tym roku dostępne są w naszym konkursie. Serdecznie witamy na naszym Roadshow 2018.

 • SERVICE all-inclusive

  Nie tylko możesz dowiedzieć się o naszym asortymencie produktów, ale możesz także zapoznać się z naszym pakietem Service all-inclusive 1). Chcesz wiedzieć, o co w tym wszystkim chodzi? Nasz zespół Festool z przyjemnością udzieli Ci informacji o naszych usługach i korzyściach wynikających z Service all-Inclusive.

Trasa Roadshow 2018

Uczestnicz razem z nami w Roadshow 2018 u swojego Partnera Handlowego:

W tym roku po raz kolejny Festool będzie podróżował po Europie z dwoma samochodami ciężarowymi. Więcej informacji o Roadshow dla branży stolarskiej i remontowo-budowlanej możesz znaleźć w informacjach o Roadshow.

Losowanie nagród


Zatrzymaj się i zarejestruj! Przy odrobinie szczęścia możesz wygrać narzędzie Festool!


Odkryj gamę produktów Festool - na pewno będziesz pod wrażeniem. Dowiedz się o produktach, które są dla Ciebie nowe. Weź udział w Roadshow 2018 i przy odrobinie szczęścia wygraj główną nagrodę. Wszyscy uczestnicy Roadshow, którzy się zarejestrują będą brali udział w losowaniu. Trzymamy kciuki!
 • Odkurzacz mobilny CLEANTEC CTL SYS

  Odkurzacz o rozmiarach Systainera

  Pełne zadowolenie w każdym szczególe. Odkurzacz - Systainer CTL SYS pokazuje jeszcze dobitniej, co oznacza marka Festool: wysoką funkcjonalność, dużą moc i łatwość obsługi. Wszystko jest takie, jakie być powinno. W skrócie: idealna podstawa do osiągania perfekcyjnych wyników.

  Więcej informacji

Fanpage Festool

Bądź z nami podczas naszego Roadshow także na Facebooku.

Zostań teraz testerem lamp!

Przekonaj się, jak działa światło nowej generacji!

Firma
Branża
Beruf
Anrede
Imię
Nazwisko
Alter
Telefon
E-mail
Ulica/numer domu.
%STREET_NO_SEPARATE%
Kod pocztowy/miasto
Kraj
Opis
 
*pole obowiązkowe
Zgłoś się już dziś.

1) SERVICE all-inclusive dotyczy wszystkich urządzeń, zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu, od dnia 2. kwietnia 2013 r. Więcej informacji na stronie www.festool.pl/serwis

„Bezpłatna naprawa” nie zapewnia gwarancji ochrony przed kosztami w przypadku uszkodzenia materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia, nieprawidłowego użytkowania, uszkodzenia w następstwie użycia nieoryginalnych części wyposażenia lub części zamiennych, samodzielnego demontażu urządzeń oraz zbyt intensywnej pracy.

%CLOSE_OVERLAY%