Roadshow 2019

Dołącz do nas.

Wypełniony nowymi pomysłami

Przetestuj narzędzia na żywo na miejscu. Daj się zachwycić. Przeżyj z nami Festool Roadshow 2019.

 • Testuj. Pytaj. Daj się zaskoczyć.

  Przekonaj się, jak doskonale dopasowane do potrzeb są akumulatorowe rozwiązania Festool i ich przemyślane wyposażenie, które sprawia, że każde narzędzie Festool może stać się jeszcze bardziej wartościowe i wydajne. Sprawdź nasze narzędzia na żywo na miejscu, kierując się przy tym naszą zasadą: chwytaj i testuj. Pytaj o nasze produkty akumulatorowe oraz zastosowania, które Cię interesują i daj się zaskoczyć naszymi rozwiązaniami."

 • Odkryj nasze nowości.

  Poznaj całą gamę naszych nowości: przetestuj je samodzielnie i zachwyć się ich funkcjonowaniem. Wiele nowych produktów czeka na Ciebie na rynku nowości, abyś mógł wypróbować każdy z nich tak dokładnie, jak tylko chcesz. Poznaj nasze innowacyjne rozwiązania, które w przemyślany sposób ułatwią Twoją pracę. Również tutaj obowiązuje zasada: testuj, pytaj, przeżywaj.

 • Odkrywaj produkty Festool i pytaj naszych ekspertów.

  Bądź z nami, gdy nasza wypełniona po brzegi akumulatorowymi urządzeniami pokazowa ciężarówka Roadshow zatrzyma się podczas swojej podroży po Europie w Twojej okolicy. Nasi specjaliści w obszarze zastosowań odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące nowych produktów. A przy odrobinie szczęścia do domu wrócisz nie tylko bogatszy o informacje, ale również o jedną z atrakcyjnych nagród, które przygotowaliśmy w naszym konkursie także w tym roku. Przygotuj się na Roadshow 2019!

 • Jakość bez kompromisów.

  Poznaj nie tylko różnorodność naszych produktów, ale także bezpośredni, praktyczny i szeroki serwis usług dla Ciebie i Twoich narzędzi. Oprócz doskonałych narzędzi oferujemy również wyjątkowej jakości usługi. Robimy wszystko dla Twojej satysfakcji i budowania zaufania do Festool. Jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy Ty jesteś zadowolony.
  Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych usług serwisowych? Nasz zespół Roadshow przedstawi Ci na miejscu całą ofertę naszych usług. Odwiedź nas!

Trasa Roadshow 2019

Przygotuj się na Festool Roadshow 2019. Dostarczymy nasze doskonałe narzędzia akumulatorowe oraz całą paletę nowości bezpośrednio do Twojego Partnera handlowego. Odwiedź nas!

Zaprezentujemy optymalne rozwiązania akumulatorowe oraz nowe odkurzacze kompaktowe CT Mini/CT Midi zapewniające zdrową pracę bez pyłu. Tu znajdziesz wszystkie informacje o wydarzeniu:

Fanpage Festool

Bądź z nami podczas naszego Roadshow także na Facebooku.

Firma
Branża
Wydarzenie
Beruf
Zwrot grzecznościowy
Imię
Nazwisko
Alter
Telefon
E-mail
Ulica/numer domu.
%STREET_NO_SEPARATE%
Kod pocztowy/miasto
Kraj
Opis
 
*pole obowiązkowe
Zgłoś się już teraz

1) Gwarancja all-inclusive dotyczy wszystkich maszyn Festool, zakupionych od dnia 06.03.2013 i zarejestrowanych w ciągu 30 dni od daty zakupu. Obowiązują warunki serwisu
Festool, dostępne na stronie www.festool.pl/serwis

Kompleksowa naprawa nie dotyczy uszkodzeń materiałów eksploatacyjnych oraz wyposażenia, przypadków nieprawidłowego użytkowania, uszkodzenia w następstwie użycia nieoryginalnego wyposażenia lub części zamiennych, samodzielnego demontażu urządzeń ani zbyt intensywnej pracy.