CT MINI i MIDI

Kompaktowe. Mobilne.        Przemyślane.

Idealne do pracy poza warsztatem: nowe CT MINI i MIDI.

Compact MINI MIDI

Nowe odkurzacze kompaktowe CT MINI i MIDI.

Odsysanie pyłów to istotna kwestia: ochrona zdrowia, pozytywne wrażenie u klienta, a także dobra widoczność obrabianej powierzchni, aby osiągać precyzyjne rezultaty pracy. Ważną rolę odgrywa również mobilność urządzeń. Odkurzacze kompaktowe to idealni towarzysze podczas prac serwisowych i montażowych. Niezależnie od tego, czy pracujesz w warsztacie czy u klienta – wszędzie tam, gdzie konieczna jest mobilna i rzetelna praca. Nowe odkurzacze CT MINI oraz CT MIDI zostały stworzone właśnie do takich sytuacji. Zmieszczą się do każdego samochodu, a dzięki kompaktowym wymiarom i niewielkiej wadze są wyjątkowo łatwe w transporcie. Oprócz tego wprowadzono w nich wiele przemyślanych innowacji, dzięki którym bezpyłowa praca jest jeszcze łatwiejsza i wygodniejsza.
Compact MINI MIDI
Przegląd nowych odkurzaczy kompaktowych
 • CTL MINI z technologią Bluetooth

  CTL MINI I

  Odkurzacz kompaktowy ze zbiornikiem o objętości 10l. Dopuszczony do pyłów klasy L, z wbudowaną technologią Bluetooth®.1 Szczegóły produktu
 • CTL MIDI z technologią Bluetooth

  CTL MIDI I

  Odkurzacz kompaktowy ze zbiornikiem o objętości 15l. Dopuszczony do pyłów klasy L, z wbudowaną technologią Bluetooth®. Szczegóły produktu
 • CTM MIDI z technologią Bluetooth

  CTM MIDI I

  Odkurzacz kompaktowy ze zbiornikiem o objętości 15l. Dopuszczony do pyłów klasy M, z wbudowaną technologią Bluetooth®. Szczegóły produktu

Szczegóły produktu

 • Wbudowana technologia Bluetooth

  Z wbudowaną technologią Bluetooth®

  Do automatycznego włączania odkurzacza za pomocą pilota lub akumulatora Bluetooth®. Nie wymaga dodatkowego montażu.
 • Z obsługą dotykową

  Obsługa dotykowa

  Nowy i intuicyjny panel dotykowy zamiast pokręteł – łatwa obsługa nawet w rękawicach. Po włączeniu odkurzacz przełącza się od razu na tryb automatyczny.
 • Klasa pyłów M

  Do pyłów klasy M

  Kompaktowy odkurzacz CTM MIDI do odsysania szkodliwych dla zdrowia pyłów klasy M z funkcją automatycznego rozpoznawania węża ssącego. Funkcja ta umożliwia automatyczne dopasowanie odkurzacza do średnicy węża ssącego. 
 • Wewnętrzny schowek na wąż

  Wszystko na swoim miejscu

  Duży, wewnętrzny schowek na wąż ułatwia przechowywanie gładkiego węża ssącego oraz zapewnia bezpieczeństwo i czystość podczas transportu. Nic nie wystaje.
 • Czyszczenie manualne

  Czyszczenie manualne

  Ręczne czyszczenie filtra głównego i worka filtrującego pozwala przywrócić moc ssania w przypadku zapchanego filtra lub worka filtrującego. Dzięki temu worek można optymalnie wykorzystać, wypełniając go po brzegi.
 • Wymiana filtra

  Wymiana filtra z zewnątrz

  Szybko, łatwo i bez użycia narzędzi.
Po prostu komunikatywne.
Nowe odkurzacze kompaktowe CTL MINI, CTL MIDI oraz CTM MIDI posiadają wbudowaną technologię Bluetooth®. Pozwala to na zdalną obsługę odkurzacza mobilnego:
Pilot Bluetooth

Przy pomocy pilota.

To wygoda i brak konieczności podchodzenia do odkurzacza mobilnego.

Pilot Bluetooth

Przy pomocy akumulatorów Bluetooth®.

Dostępne w wersji 5,2 Ah i 6,2 Ah, teraz uzupełnione o wyjątkowo lekkie i mocne akumulatory kompaktowe 3,1 Ah Ergo- i 3,1 Ah. Akumulatory Bluetooth® komunikują się z odkurzaczem i uruchamiają go automatycznie po włączeniu urządzenia akumulatorowego.
Oszczędność czasu

Dla prawdziwej oszczędności czasu podczas szlifowania.

Nowe CT MINI i MIDI przekonują do siebie zwłaszcza w połączeniu ze szlifierkami akumulatorowymi i akumulatorami Ergo Bluetooth®. Akumulator komunikuje się z odkurzaczem i uruchamia go automatycznie po włączeniu szlifierki akumulatorowej. Zapewnia to najwyższą mobilność i komfort pracy na placu budowy.
Oszczędność czasu
 1. Znak słowny i loga Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc. i są używane na podstawie licencji przez TTS Tooltechnic Systems AG & Co. KG, a tym samym przez Festool.