Aktualności

 • Festool wprowadza jednolity system rabatowy w całej Europie

  Digitalizacja, internacjonalizacja, konsolidacja rynku, degradacja marży – te zwięzłe słowa-klucze ilustrują, że podobnie jak cała branża, tak i sam handel podlega ciągłym zmianom. Po europejskiej standaryzacji partnerskich umów współpracy Festool robi kolejny krok, który można nazwać zasadniczym, i wprowadza spójne warunki zakupowe netto dla wszystkich dystrybutorów w całej Europie – bez wyjątku.

 • Budma 2018

  Już po raz kolejny byliśmy partnerami Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA w Poznaniu. „W tym roku było to dla nas szczególne spotkanie z użytkownikami naszych narzędzi, ponieważ nasza szlifierka przegubowa Planex LHS została uhonorowana Złotym Medalem MTP 2018. Dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzono oraz za to, że tak szerokie gremium zauważyło, że mamy wielu użytkowników tych maszyn, że sprawdzają się w praktyce i tylko i wyłącznie dzięki temu takie nagrody dostajemy” - mówi Michał Walczak, Dyrektor Handlowy Festool Polska.


 • Jak Festool projektuje, produkuje i testuje swoje odkurzacze?

  Co roku Festool zaprasza dziennikarzy z prasy branżowej na międzynarodowe spotkanie dla prasy, które odbywa się w siedzibie głównej firmy w Wendlingen. 
  Zapraszamy do przeczytania artykułów będących relacją z wizyty w fabryce odkurzaczy TTS Cleanetec w Illertissen.
  Autorem jest dziennikarz Gazety Narzędziowej Sławomir Pinkas.
 • Rotex- sztuka graffiti w drewnie

  Sztuka graffiti to nie tylko spray. Philipp Schwingeler konstruuje je z drewna i tworzy z nich imponujące rzeźby. Ważną częścią składową artystycznego procesu tworzenia jest szlifowanie, ponieważ właśnie przy graffiti istotne jest dotarcie do ciężkodostępnych miejsc. Philipp Schwingelers jest zatem idealnym kandydatem, by przetestować przekładniową szlifierkę mimośrodową Rotex. W jego projekcie szlifierka Rotex będzie mogła pokazać, na co ją stać.
  Festool Formschlüßig
 • Barbara Austel Festool

  Wywiad z Barbarą Austel i Dr. Christian Rolfs-wersja w j.niemieckim

  W ekskluzywnym wywiadzie dla czasopisma „möbelfertigung Handwerk-Spezial“ Barbara Austel i Dr Christian Rolfs wyjaśniają, jakie strategie przyczyniają się do sukcesu Festool, gdzie warto średnioterminowo inwestować, jakie granice ma technologia akumulatorowa i jak digitalizacja zmienia kwestie związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa.
  W tym wydaniu Barbara Austel, będąca członkiem Rady Nadzorczej i wnuczką założyciela Festo Gottlieba Stolla i Dr. Christian Rolfs, przewodniczący Zarządu TTS AG, opowiadają o ponad 90 letniej historii sukcesu Festool.
 • Targi

  Przejdź do wszystkich terminów naszych targów. Więcej informacji
 • Wydarzenia Festool

  Wydarzenia

  Przejdź do terminów naszych Roadshow i targów u naszych partnerów handlowych. Więcej informacji
 • Szkolenia dla użytkowników Festool

  Tutaj znajdziesz ofertę szkoleń zewnętrznych dla użytkowników Festool. Więcej informacji