Przegląd wszystkich nowości

- Wybierz -

Nowa strona startowa

Nowa struktura, szybki dostęp

Nowa struktura strony startowej zapewnia łatwą orientację. Jako nowość pojawia się dział "Informacje". W dziale tym można znaleźć wszystkie istotne informacje oraz filmy video o produktach.  Funkcja szybkiego dostępu na stronie startowej doprowadzi użytkownika prosto do żądanej informacji, bieżącej promocji, poszczególnych działów czy informacji o przedsiębiorstwie. 

Jeszcze więcej informacji o produktach

W skrócie

Nowa strona internetowa zawiera liczne informacje dodatkowe o naszych produktach. Nowe filmy video, porady i triki związane z ich różnymi zastosowaniami w możliwie najprostszy sposób pokazują zalety narzędzi. 

Powrót do przeglądu produktów

Szukać i znaleźć

Większa przejrzystość, lepsze wyniki

Dzięki zoptymalizowanej funkcji wyszukiwania jeszcze szybciej znajdziesz to, czego szukasz. Teraz wpisując pojęcie do wyszukiwarki, po podaniu zaledwie trzech liter ukażą się pasujące propozycje. Dodatkowo pojawi się możliwość filtrowania wyników wyszukiwania według kategorii, np.: produkty, akcesoria, informacje i inne. 

Filtruj produkty teraz

Ogranicz wybór produktów dzięki nowej funkcji filtrowania

Dzięki nowej funkcji filtrowania można najpierw wybrać kategorię produktu. Wybór ten można następnie zawęzić za pomocą kolejnych filtrów. W ten sposób prezentowane będą jedynie te produkty, które pasują do wybranych kryteriów wyszukiwania.

Powrót do przeglądu produktów

Optymalna prezentacja na wszystkich urządzeniach

Zawsze i wszędzie

W domu na komputerze stacjonarnym i w drodze na tablecie, czy smartfonie. Nowa strona internetowa dopasowuje się do Twoich urządzeń. A to sprawia, że obsługa strony jest prosta w każdej sytuacji.

Uproszczone procesy

Szybciej u celu

Teraz dzięki zoptymalizowanym procesom rejestracja jest jeszcze prostsza np. rejestracja w SERVICE all-inclusive lub w serwisie naprawczym.

Wyszukiwanie Partnerów Handlowych zostało wzbogacone o funkcję nawigacji.
Korzyść: po dokonaniu wyboru można od razu rozpocząć nawigację do żądanego Partnera Handlowego. 

Przejdź do wyszukiwania sprzedawców

Usługi Festool

Z niecierpliwością czekamy na myFestool

Również myFestool będzie wkrótce zoptymalizowany i będzie dostępny na wszystkich urządzeniach. Do tego czasu login do Twojego konta będzie funkcjonował na obecnym portalu myFestool. Tam również można dokonać nowych zgłoszeń.

Przejdź do logowania do myFestool
myFestool