Skip Ribbon Commands
Skip to main content

      Lepiej pracować z systemem

Bo lepiej, gdy wszystko do siebie pasuje!

 


Kto chce być dobry, potrzebuje doskonałych narzędzi. Kto chce być lepszy, potrzebuje systemu. Systemu, w którym wyposażenie oraz materiały eksploatacyjne idą w parze z narzędziami. Systemu, który zapewnia więcej porządku i lepszą organizację. I który sprawia, że każda inwestycja staje się inwestycją niezwykle korzystną.
System = wartość dodana

Wartości narzędzia nie określa metka z ceną, lecz jego rzeczywista użyteczność podczas pracy. Narzędzie może być czymś więcej niż tylko „pojedynczym” narzędziem. Dla przykładu ROTEX – urządzenie, które łączy w sobie funkcje szlifierki mimośrodowej, przekładniowej szlifierki mimośrodowej i polerki. Lub też ręczne pilarki, frezarki czy szlifierki, które dzięki modułowi CMS(Compact Modul System) mogą być używane stacjonarnie. Inne przykłady systemowych rozwiązań Festool to: szyny prowadzące do różnorodnego zastosowania w pilarkach i frezarkach; akumulatory litowo-jonowe, które można stosować zarówno w wyrzynarkach CARVEX PS 420, jak też w akumulatorowych wiertarko-wkrętarkach serii C i T+3; lub odkurzacze mobilne, które są idealnie dostosowane do współpracy z narzędziami elektrycznymi i pneumatycznymi Festool.


System = ciągły proces roboczy

Zwiększanie szybkości i wydajności produkcji, eliminacja przestojów, ograniczanie poprawek. Na przykład dzięki złączom FastFix i plug it, które umożliwiają łatwiejszą i szybszą wymianę narzędzi oraz zapewniają krótsze czasy przezbrajania. Talerze szlifierskie o całkowicie płaskiej powierzchni przyłożenia oraz opatentowana zasada MULTI JETSTREAM sprawiają, że efekty szlifowania są
w sposób odczuwalny, widoczny i mierzalny lepsze. Z kolei zabezpieczenie odpryskowe do pilarek redukuje znacząco konieczność dodatkowej obróbki krawędzi cięcia.
 
Duże znaczenie ma również niezawodny serwis, który jest do dyspozycji klientów zawsze wtedy
gdy jest potrzebny. W dodatku bezpłatny transport narzędzi gwarancyjnych do serwisu i z powrotem oraz elektryczny test bezpieczeństwa po wykonaniu naprawy.


System = lepsza organizacja

Narzędzie powinno być nie tylko wydajne, ale także zawsze gotowe do pracy. Dzięki
Systainerom oraz rozmaitym wkładkom, wszystkie narzędzia i wyposażenie są zawsze przejrzyście uporządkowane i, co równie ważne, łatwo dostępne.  Ponadto Festool ma w ofercie Sortainery
z szufladkami, w którym można przechowywać materiały eksploatacyjne, drobne elementy wyposażenia i inne artykuły niezbędne podczas pracy. Sortainery i Systainery tworzą modułowy system, który można dowolnie zestawiać i łączyć. Z kolei szafka na Systainery z zamontowanymi kółkami, zapewnia mobilność nawet na niewielkiej przestrzeni. Kolejna możliwość otwiera się dzięki łatwemu łączeniu Systainerów z odkurzaczami Festool. Skrócenie drogi, szybki postęp pracy, dobre wrażenie w oczach Klientów, a w połączeniu z centrum roboczym WCR 1000 również możliwość stworzenia mobilnego stanowiska pracy. 

 

 

                    STOLARZ                     MALARZ                 AUTOMOTIVE          
                                                                        
Videoteka


Festool TV

 

Festool radzi

Festool radzi jest to cykl artykułów prasowych ukazujący się na łamach miesięcznika "Gazeta Narzędziowa".