Skip Ribbon Commands
Skip to main content
2016-06-03

Roadshow Festool Polska 2016

Uczestnictwo w Roadshow było uatrakcyjnione możliwością wygrania cennych nagród: między innymi Wyrzynarki Carvex PSC 420, którą otrzymał Pan Michał Ł. z Warszawy...

 

Roadshow Festool Polska 2016

7 maja europejskie Roadshow Festool zakończyło swoją, już drugą trasę w Polsce pod hasłem „Lepiej pracować z systemem. Perfekcja w każdym szczególe”. Truck Festool odwiedził 9 miast,
w których autoryzowani Dystrybutorzy Festool gościli swoich stałych i potencjalnych klientów.

Była to doskonała okazja do zapoznania się z innowacjami Festool, takimi jak system Domino czy system oklejania krawędzi CONTURO, a także zagłębienia się w bezprzewodowy świat narzędzi Festool. Każdy, osobiście mógł przetestować narzędzia niezbędne w jego codziennej pracy oraz zadać szereg pytań dotyczących, nie tylko samych elektronarzędzi ale i procesów np. szlifowania czy prac remontowo-budowlanych.
Zaprezentowane zostały nowości Wiosna 2016, które wzbudziły duże zainteresowanie odwiedzających.
Na szczególna uwagę zasługiwały nowe, rozłączne - kątowe i proste łączniki Domino do frezarki DOMINO DF 700 XL. Dla fanów marki zaprezentowano radio budowlane SYSROCK, dostępne już od maja u autoryzowanych Dystrybutorów Festool. Na miejscu można było otrzymać szczegółowe informacje dotyczące korzyści wynikających z gwarancji Service all-inclusive.
Oprócz szansy na przetestowanie narzędzi i cennych porad fachowców, goście mieli możliwość skorzystania z piknikowego cateringu, który urozmaicił atmosferę naszego przedsięwzięcia.

Uczestnictwo w Roadshow było uatrakcyjnione możliwością wygrania cennych nagród: między innymi Wyrzynarki Carvex PSC 420, którą otrzymał Pan Michał Ł. z Warszawy.

 


Pan Michał prowadzi swój zakład stolarski od 20-tu lat. Właściwie jego praca to pasja, której realizację planował już od najmłodszych lat.
Skończył Technikum Meblarskie w Warszawie,
a stolarskiego szlifu nabierał
w Zakładach Artystycznych
w Henrykowie.
Jego zakład to trzy niewielkie pomieszczenia podzielone na stolarnię, montażownię i lakiernię. 
 

Ciężko tam trafić, a brak szyldu nie ułatwia sprawy.​ Jednak to zamierzona strategia właściciela, który tym samym reguluje popyt na swoje usługi. Przez lata bycia na rynku i budowania dobrej opinii w oczach klientów narzeka bardziej na brak czasu niż klientów. Poczta pantoflowa i reko-mendacje stałych odbiorców zapewniają pełen grafik na najbliższe miesiące. W swojej pracy uwielbia zmienność projektów, odkrywanie coraz to nowych potrzeb klientów oraz oczywiście narzędzia Festool.
Zapytany za co ceni narzędzia naszej marki odpowiedział: „Wysoka jakość narzędzi Festool, przemyślana ergonomia, systemowość i zaskakujące rozwiązania to cechy, które powodują, że od lat jestem wierny tej marce”.
Pan Michał został zaproszony na Roadshow przez naszego Dystrybutora Tool Center z Warszawy. Liczył na zapoznanie się z nowymi łącznikami Domino XXL oraz innymi nowościami Festool co udało mu się zrealizować.
„W takich imprezach lubię mieć możliwość sprawdzenia narzędzi na różnych materiałach oraz cenię sobie zdobycie informacji dotyczących nowinek technologicznych” skomentował nasz zwycięzca.
Miło było nam również usłyszeć, że oprócz jakości narzędzi Festool obsługa sprzedażowa
naszego Dystrybutora jest na najwyższym poziomie.
 

„Praca w toku, wióry lecą, terminy gonią a nam skończył się papier ścierny lub stępiły frezy, nigdzie indziej nie mógłbym zadzwonić i powie-dzieć, że mam sytuację awaryjną i natychmiast potrzebuję osprzętu​ lub maszyny. Nasz opiekun Pan Marek Lendas z firmy Tool Center jest niezawodny
i w takich przypadkach realizuje nasze zlecenie
w ciągu dwóch godzin
z dostarczeniem do zakładu!”.
 
Entuzjazm Pana Michała i radość z wygranej udzieliły się również nam.

Cieszymy się , że dzięki takim imprezom jak Roadshow możemy być bliżej klientów, możemy poznać ich pasje czy oczekiwania w codziennej pracy, możemy ciągle doskonalić nasze narzędzia by stale podnosić ich jakość i zaspakajać wymagania profesjonalistów.