Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Szkolenia z Festool


DZIELIMY SIĘ WIEDZĄ !

Już od 90​ lat nasza firma oferuje fachowcom narzędzia, które usprawniają i unowocześniają codzienną pracę. Bogate doświadczenie, znajomość tematyki oraz ciągłe badania nad innowacyjną technologią wpływają na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Sukces jaki osiągnęliśmy na rynku jest odzwierciedleniem naszej wiedzy i właśnie tą wiedzą chcielibyśmy się podzielić również z Państwem. Doskonała znajomość naszych narzędzi i optymalizacji procesów produkcyjnych pozwoli na zwiększenie Państwa konkurencyjności na rynku oraz podniesie jakość oferowanych produktów i usług.

Profesjonalny warsztat trenerski oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne osób prowadzących szkolenia, budują wyjątkową jakość naszej firmy. Nasi trenerzy nie tylko przekazują informację ale i reagują na Państwa potrzeby, dostosowując tematykę i tempo przekazywanej wiedzy do bieżącego zapotrzebowania. Zatem – koniec z nudnymi wykładami i długimi prezentacjami, pora na praktykę i aktywny dialog !

Chcesz zwiększyć swój potencjał i podwyższyć zysk?
My Ci w tym pomożemy, zapraszamy do uczestnictwa w naszych szkoleniach.
Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Katalog główny 2017

W tej części prezentujemy katalog Festool 2017. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym asortymentem produktów Festool.

Prospekty

Tutaj znajdziesz prospekty i broszury dotyczące produktów Festool.

Instrukcje obsługi narzędzi

Stąd możesz pobrać instrukcję obsługi do każdego urządzenia marki Festool. Instrukcje zostały skatalogowane tematycznie.