Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Regionalni Kierownicy Sprzedaży Festool - Opiekunowie Regionów 



 




Od stycznia 2013 r. w strukturze Festool Polska obowiązuje nowy podział organizacyjny.
Obszar Polski podzielony został na 6 regionów,
z których każdy ma swojego opiekuna - Rzeczoznawcę. Panowie prowadzą rozmowy handlowe z Dystrybutorami, dbają o rozwój sieci Dystrybutorów a także koordynują pokazy narzędzi Festool dla Klientów końcowych.

 

 
Grzegorz Botor
Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. 0-602-466-300
Grzegorz.Botor@festool.com 
 


 
Krzysztof Pająk
Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. 0-602-466-900
Krzysztof.Pajak@festool.com 
 


 
Leszek Damazyn 
Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. 0-608-015-700
Leszek.Damazyn@festool.com
 


 
Witold Okoński
Regionalny Kierownik Sprzedaży

tel. 0-602-722-700
Witold.Okonski@festool.com
 


 
Mirosław Wiśniewski
Regionalny Kierownik Sprzedaży 

tel. 0-728-351-135
Miroslaw.Wisniewski@festool.com
 


 

Dominik Goryl
Regionalny Kierownik Sprzedaży 
 
tel. 0-606-789-977 
Dominik.Goryl@festool.com