Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Przegląd programu Festool  

Szukasz elektronarzędzia dla swojej branży?
Kliknij na logo lub link poniżej:

Przy pracach, które wymagają bardzo precyzyjnego obchodzenia się z drewnem, narzędzia Festool zapewniają osiąganie najlepszych wyników. Z tego względu warto zaufać profesjonalistom z doświadczeniem liczonym w dziesiątkach lat odnośnie sprawdzonej jakości i wszechstronności urządzeń.

Każdy kto ceni najwyższą jakość powierzchni drewna, metalu, materiałów mineralnych i innych, ma wybór szerokiej gamy szlifierek i polerek Festool. Dopasowane wyposażenie systemowe wraz z materiałami ściernymi zapewnia opłacalność, wydajność i najwyższą jakość obróbki.

Festool to także synonim innowacyjności w zakresie narzędzi z branży samochodowej. Wszystkie narzędzia wraz z wyposażeniem systemowym zapewniają wydajne rozwiązania i dostępne są w jednym miejscu, co doceniają nasi klienci.

Katalog główny 2017

W tej części prezentujemy katalog Festool 2017. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z aktualnym asortymentem produktów Festool.

Prospekty

Tutaj znajdziesz prospekty i broszury dotyczące produktów Festool.

Instrukcje obsługi narzędzi

Stąd możesz pobrać instrukcję obsługi do każdego urządzenia marki Festool. Instrukcje zostały skatalogowane tematycznie.